ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

На Прикарпатті втілюватимуть пілотний проєкт для довготривалого проживання вразливих верств населення, яке постраждало від війни

Дата: 04.07.2023 14:13
Кількість переглядів: 39


Заступниця голови обласної державної адміністрації Людмила Сірко провела онлайн-зустріч із представниками міжнародної організації Habitat for Humanity.

Посадовиця розповіла учасникам заходу про актуальні потреби для комфортного перебування в області внутрішньо переміщених людей, зокрема в соціальному житлі; будівництві дитячих будинків сімейного типу; реабілітаційних центрів, які створюються на Прикарпатті, а саме, реабілітаційного центру спінальної травми.

Своєю чергою представники HfH окреслили деталі пілотного проєкту соціального житла, який попередньо планують імплементувати в Івано-Франківській області. Цей проєкт передбачає у тісній кооперації з громадами області розробити придатний до масштабування пілотний проєкт для довготривалого проживання вразливих верств населення, яке постраждало від війни.

Зазначимо, що проєкт включає посилення спроможності та менторські активності представників області з метою створення продуктивного менеджменту програм соціального житла. Передбачається проведення ремонту однієї будівлі у муніципальній власності для її облаштування під соціальне житло.

У перспективі 80-100 переселених людей стануть прямими бенефіціарами новоствореного соціального житла.

Довідково: Habitat for Humanity Міжнародна організація Habitat for Humanity (HfH) працює в регіоні Центрально-Східної Європи з 90-х років. Національні офіси знаходяться в Польщі, Румунії, Угорщині та у Словаччині. З лютого 2022 року організація реагує на нагальні житлові потреби українських біженців, розширюючи свою діяльність в Румунії та Польщі.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора