ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Відтепер жителі Верховинського району отримують послуги з питань пенсійного забезпечення у новому відділенні сервісного центру

Дата: 04.07.2023 10:57
Кількість переглядів: 54

Відтепер жителі Верховинського району отримують послуги з питань пенсійного забезпечення у новому відділенні сервісного центру за адресою селище Верховина, вул. Незалежності, 10А.

У відкритті сервісного центру взяли участь в. о. начальника Головного управління Пенсійного фонду України в області Зоряна Панас, начальник управління обслуговування громадян Оксана Козло, голова Верховинської районної державної адміністрації-начальник районної військової адміністрації Василь Бровчук та заступник голови райдержадміністрації Світлана Уршеджук.

Відкриття такого сучасного відділу, забезпечить максимальну зручність для громадян, високу якість обслуговування, комплексне й оперативне вирішення питань осіб, які звертаються до органів Фонду, - зазначив очільник району та подякував працівникам центру за належну організацію роботи.

Також  голова райдержадміністрації Василь Бровчук вручив подяку в. о. начальника Головного управління Пенсійного фонду України в області Зоряні Панас  за активну участь у вирішенні складних завдань, плідну співпрацю і взаємодію з органами державної влади Верховинського району.

Слід зазначити , що Сервісний центр оновлено відповідно до запроваджених Пенсійним фондом України Єдиних стандартів обслуговування, облаштовано зручну залу очікування, встановлено нову оргтехніку, меблі, систему відеоспостереження.

На обліку в Головному управлінні перебуває понад 6,6 тис. жителів Верховинського району, в т. ч. 9 внутрішньо переміщених осіб. З початку року фахівцями сервісного центру в смт Верховина надано понад 3,7 тис. послуг.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора