З Днем Конституції України, дорогі верховинці!

Дата: 28.06.2023 12:47

Сьогодні вся країна святкує 27 річницю із дня прийняття основного закону нашої держави – Конституції України. Однак сьогодні українцям доводиться відстоювати цей документ ціною власного життя, аби зупинити ворожі наміри перекреслити не лише нашу Конституцію, а й повністю знищити українську націю.

Наша Конституція є свідченням того, що Україна попри всі виклики невпинно бореться за звання правової, цивілізованої європейської держави, у якій цінність людського життя стоїть на першому місці.

Переконаний, що ця боротьба в найближчому майбутньому повернене нам також одне із найважливіших положень Конституції – територіальний суверенітет. Ми все відстоїмо, визволимо і відновимо.

Перемога за нами!

Слава Збройним силам України!

Слава Україні!

Голова районної військової

адміністрації                                                                Василь БРОВЧУК