ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Світлана Онищук: Проєкт «Турбота про родину Героя» починає новий етап, який передбачає відпочинок батьків полеглих Захисників

Дата: 26.06.2023 11:46
Кількість переглядів: 32


Днями відбулося перше відправлення на екскурсію в межах області батьків наших Героїв, котрі віддали свої життя під час оборони України. Учасники відвідають туристичні локації Національного заповідника «Давній Галич», Галицького національного природного парку, побувають в Старостинському замку тощо.

За словами голови обласної державної адміністрації – начальниці обласної військової адміністрації Світлани Онищук, проєкт «Турбота про родину Героя» розширюється та починає новий етап не тільки щодо оздоровлення дітей, а й сприятиме тому, щоб батьки полеглих Героїв мали змогу відволіктися від тяжких думок та відвідати видатні місця Прикарпаття.

«Проєкт «Турбота про родину Героя» починає другий етап, яка передбачає відпочинок батьків полеглих Захисників. Впродовж червня-липня у рамках виконання регіональної цільової програми розвитку туризму в Івано-Франківській області на 2022-2026 роки департамент міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад облдержадміністрації організовує проведення серії екскурсійних турів з метою психологічної реабілітації членів сімей загиблих Захисників і Захисниць України. Сподіваємося, що такі поїздки додадуть сили пережити горе, котре спіткало батьків наших Героїв та сприятимуть покращенню морального стану матерів та батьків», - зазначила очільниця області.

Вона вкотре подякувала батькам, за те що виховали гідних синів свого народу та висловила слова підтримки.

Нагадаємо, що проєкт «Турбота про родину Героя» започаткований 27 березня цього року з ініціативи голови обласної державної адміністрації – начальниці обласної військової адміністрації Світлани Онищук та передбачає турботу про дітей, що втратили рідних на війні. Станом на сьогодні уже оздоровлено 149 дітей разом з матерями, або рідними. Реалізація проєкту відбувається за підтримки готельєрів області. Також завдяки фінансовій підтримці громадської організації «Мрія дітей України» 20 діток відпочили на Закарпатті.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора