Верховинці попрощалися з Героєм СЕРГІЄМ РИЛЬЧУКОМ

Дата: 20.06.2023 16:05

Війна, з якою загарбницька росія прийшла на територію України, забирає життя як цивільного населення, так і наших військових.

Вже вкотре не обминає біда Верховинщину. Сумна звістка прийшла з Луганщини. Там, смертю Героя загинув військовослужбовець Збройних Сил України, РИЛЬЧУК СЕРГІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ - наш славний герой-земляк.

Сьогодні жителі району  зібралися, щоб провести в останню путь Сергія РИЛЬЧУКА, що  віддав життя за Україну, за її незалежність та територіальну цілісність, за спокій сердець та за майбутнє кожного українця.

Віддати шану мужньому захиснику України прийшли близькі, друзі, знайомі, бойові побратими  та вдячні земляки. Схиливши голови в скорботі вони ставали на коліна з лампадками перед жалобною процесією.

Ворог забирає життя наших кращих людей. Окупанти нищать все, що зустрічається на їхньому шляху.

Ми ніколи не забудемо ціну нашої майбутньої перемоги.

Висловлюємо щирі співчуття матері Героя - Ганні Михайлівні, рідним, близьким, друзям. Спочивай з миром, воїне.

Герої не вмирають!

Слава героям!

Вічна і світла їм пам'ять !