Голова РВА Василь Бровчук взяв участь у заходах з вшанування пам’яті Героя Михайла Гергелюка

Дата: 19.06.2023 10:03

В першу річницю від дня загибелі ієрея Михайла Гергелюка проведено ряд заходів із вшанування світлої пам’яті Героя.

Михайло Гергелюк - військовий капелан, отець, український патріот, відважний, сміливий Захисник.

Отець Михайло від самого початку військової агресії росії і до останнього подиху боровся і захищав Україну!

17 червня Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, із Архіпастирським візитом відвідав Храм Святої Тройці села Верхній Ясенів, Верховинського благочиння, де звершив Архієрейську Божественну Літургію та заупокійну Літію за спокій душі загиблого клірика Коломийської Єпархії, капелана Збройних Сил України – ієрея Михайла Гергелюка (1992-2022),  в першу річницю його упокоєння.

18 червня в річницю загибелі Михайла Гергелюка у селі Рівня на стадіоні відбувся футбольний турнір «Сила єднання». Всім учасникам футбольного турніру батьки Героя подарували патріотичні футболки і молитовники.

Вічна пам’ять і Слава Герою - отцю Михайлу!

Низький уклін Батькам за Сина, Героя сучасності, який віддав своє життя за всіх нас!

Герої не вмирають, доки їх пам’ятають!