Більше ста дітей уже оздоровилися завдяки проєкту «Турбота про родину Героя»

Дата: 13.06.2023 10:01

Сьогодні відбулося чергове відправлення дітей загиблих Героїв, котрі боронили територіальну цілісність України, на відпочинок та оздоровлення у Карпати.

Цього разу відвідати Карпати вирушили дев'ять дітей разом із матерями. Їх прийматимуть сімейний курорт «Ведмежа гора», що в місті Яремче, туристичний комплекс «Байка» в Косові та «Premium Club SPA» в Буковелі.

«За більше ніж два місяці, відколи стартував проєкт, на відпочинок відправили більше ста дітей наших воїнів. Зараз ми втілюємо ще одну ідею - розробляємо програму одноденних екскурсій для батьків наших загиблих Героїв, щоби бодай на якусь мить відволікти їх від непростих буднів. Також хочу звернутися до готельєрів Прикарпаття, щоби вони долучалися до цієї ініціативи. Разом зможемо зробити більше!», - зазначила голова обласної державної адміністрації – началник обласної військової адміністрації Світлана Онищук, котра ініціювала створення даного проєкту.