ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Віталій Ільчишин взяв участь у підсумковій конференції українсько-румунського проєкту щодо протидії організованій злочинності

Дата: 09.06.2023 09:56
Кількість переглядів: 43

 


 

Фото без опису

Заступник голови обласної державної адміністрації Віталій Ільчишин спільно з керівництвом головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області та представниками повітового Управління поліції Марамуреш (Румунія) взяв участь у заключній конференції проєкту «Нарощення потенціалу протидії організованій злочинності та посилення прикордонного співробітництва».

Проєкт спрямовано на збільшення оперативної та технічної здатності підрозділів криміналістичної поліції, посилення спроможності правоохоронних органів у забезпеченні ефективної протидії транскордонній злочинності та підвищення рівня довіри громадян. Він має позитивний вплив на розвиток області, адже захист населення – це першочергове завдання.

У результаті реалізації проєкту для правоохоронців Прикарпаття було придбано обладнання та програмне забезпечення, здатне забезпечити сучасні методи роботи із відбитками пальців, вилученими із місць скоєння злочинів, обробку і накопичення дактилоскопічних даних.

Проведені спільні навчання та придбане у рамках проєкту обладнання дозволяють впроваджувати в діяльності передовий європейський досвід та підвищувати якість виконання завдань із підтримання громадської безпеки по обидві сторони кордону, а в майбутньому – покращить криміногенну ситуацію в області загалом.

«Дякую румунським колегам за постійну допомогу та підтримку нашої області та держави, і нашим правоохоронцям, які цілодобово стоять на варті безпеки області – зазначив Віталій Ільчишин. – Переконаний, що наша співпраця й надалі успішно розвиватиметься!».


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора