Відбулося навчання керівного складу органів управління і посадових осіб з питань цивільного захисту органів місцевого самоврядування та суб’єктів господарювання у Верховинському районі

Дата: 02.06.2023 15:33

З 29 травня по 02 червня працівниками Івано-Франківських територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності та навчально-консультаційного пункту у м. Коломиї проведено навчання з особами керівного складу органів управління цивільного захисту та посадовими особами з питань цивільного захисту органів місцевого самоврядування та суб’єктів господарювання Верховинського району.
У ході заняття звернено увагу на організацію роботи комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, заходи щодо захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій, порядок оповіщення та інформування населення, дії керівного складу та працівників при застосуванні сучасних засобів ураження, порядок укриття в захисних спорудах та правила поведінки при проведенні евакуації, організації роботи підприємств, установ і організацій в умовах особливого періоду.
Під час видачі посвідчень про проходження навчань слухачам надано інформаційно-довідкові матеріали (пам’ятки, буклети) щодо дій населення в умовах особливого періоду.