Привітання голови обласної державної адміністрації – начальника обласної військової адміністрації Світлани Онищук з Міжнародним Днем захисту дітей

Дата: 01.06.2023 16:24

462 доби Україна б'ється за наше майбутнє, за долю наших дітей, за волю, свободу і нашу землю. За час повномасштабної війни росія вбила щонайменше 483 дитини, завдала важких поранень близько тисячі юних українців, а також зруйнувала мільйони осель і доль, більше 1,3 тис. шкіл. Сотні тисяч дітей були змушені тимчасово виїхати з країни, десятки тисяч перечікують повітряні тривоги в укриттях, тисячі живуть в зоні бойових дій. Війна торкнулася життя кожного маленького українця. Цієї ночі росія знову вбила двох дітей в Києві.

За все це росія нестиме відповідальність. Кожен злочин проти наших дітей фіксується. Ми захищаємо і боремось за наше майбутнє, за мирне майбутнє для наших дітей.

Слава всім, хто сьогодні в бою за Україну!

Слава Україні!