Івано-Франківська ОВА передала чергові матеріальні цінності для потреб ЗСУ

Дата: 01.06.2023 09:51

Голова обласної державної адміністрації – начальник обласної військової адміністрації Світлана Онищук передала для потреб 419 батальйону матеріальні цінності. Загальна вартість передано понад 100 тисяч гривень.

За словами керівниці області, тут зібрані всі ті найнеобхідніші речі, яких потребують військові.

«Ми невпинно продовжуємо допомагати нашим Захисникам та Захисниця. Стараємося якомога швидше реагувати на всі звернення, які надходять до нас як до представників органу влади. Сьогодні вкотре передаємо військовим необхідне обладнання, адже від цього залежить наше з вами майбутнє. Робимо все задля Перемоги та збереження людських життів», – резюмувала очільниця області.

Серед переліку речей – пральні машинки, палатки, столи та крісла. Сформований він відповідно до вимог самих військових.