В Білоберізькій громаді відбудеться виїзна акція «День здоров’я», започаткована ДУ «Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ»

Дата: 29.05.2023 14:40

Запрошуємо жителів громади подбати про своє здоров’я та взяти участь!

Захід відбудеться за підтримки проєкту Розбудова стійкої системи громадського здоров’я.

Місце проведення: Білоберізька територіальна громада - с.Устеріки (територія Білоберізької  ТГ).

Початок: 30 Травня  11:00 год.

В спеціально обладнаному автобусі, з логотипами ВООЗ, МОЗ та ЦКПХ, жителі громади зможуть безкоштовно зробити швидкі тести на СOVID-19, гепатити В і С, скринінг на туберкульоз та ВІЛ/СНІД, виміряти рівень цукру крові, та холестерину  ЕКГ, АТ   та отримати  консультацію обласних фахівців.

Для всіх охочих буде проведена безкоштовна вакцинація від COVID-19, дифтерії,правцю.

Обстеження будуть проведені фахівцями «КНП «Білоберізької та Яблунецької АЗПСМ» у співпраці з Косівсько-Верховинським міжрайонним відділом «ДУ "Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ"