Дата: 26.05.2023 16:53

Сумна звістка знову вразила серце та душу нашого Гуцульського краю. Верховинщина втратили ще одного Героя, воїна-захисника – ПРОДАНЮКА МИКОЛУ МИХАЙЛОВИЧА, 1976 р.н., з смт.Верховина.

МИКОЛА був людиною з незламним характером та принципами і без вагань 5 березня 2022 року став на захист Батьківщини.

Ми у вічному боргу перед Героєм МИКОЛОЮ, який віддав своє життя за свою Батьківщину, за наш з вами спокій та перед батьками, які виростили справжнього Захисника та патріота. Висловлюємо щирі співчуття матері, дружині, дітям та всій родині.

Зустріч з полеглим Героєм України відбудеться завтра, 27 травня 2023 року.

Траурний кортеж з тілом Захисника о 12:00 год вирушить з Буковецького перевалу.

О 12:30 год – панахида біля стели Героїв Небесної Сотні в селищі Верховина.

Прохання до жителів громади зустріти траурний кортеж з тілом Героя України ПРОДАНЮКА МИКОЛИ біля своїх будинків, установ… з лампадками та квітами.

🙏Вічна пам'ять нашому Герою!