ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Обговорено передумови щодо звільнення від сплати екологічного податку, плати за землю та податку на нерухоме майно

Дата: 25.05.2023 10:32
Кількість переглядів: 82

 


 

Вчора під час онлайн-наради, ініційованої Міністерством аграрної політики та продовольства України, обговорили питання щодо звільнення від сплати екологічного податку, плати за землю та податку на нерухоме майно. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» повідомив заступник голови обласної державної адміністрації Віталій Ільчишин.

Зокрема, зазначається, що 6 травня 2023 року набув чинності Закон України від 11 квітня 2023 року «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо звільнення від сплати екологічного податку, плати за землю та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, за знищене чи пошкоджене нерухоме майно».

Згідно із Законом перелік територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих російською федерацією визначається у встановленому Кабінетом Міністрів України порядку.

«У 2023 році, починаючи з 1 січня, не нараховується та не сплачується екологічний податок за об’єкти оподаткування, що виникають на тих територіях, які включені до вищевказаного переліку; земельних ділянках, забруднених вибухонебезпечними предметами, або які були визнані потенційно забрудненими вибухонебезпечними предметами. Право не нараховувати та не сплачувати екологічний податок платникам за об’єкти оподаткування, що виникають на земельних ділянках, забруднених вибухонебезпечними предметами, починається з першого числа місяця, що настає за місяцем, в якому завершено активні бойові дії або тимчасова окупація на відповідній території», - йдеться у дописі.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора