ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Тривають роботи на об’єктах дорожньої інфраструктури Івано-Франківщини

Дата: 25.05.2023 10:30
Кількість переглядів: 66

 


Фото без опису

 

Відповідно до договору зі Службою відновлення та розвитку інфраструктури в Івано-Франківській області бригади одного з підрядних підприємств виконують роботи з експлуатаційного утримання та дрібного ремонту на мостах і дорогах загального користування державного значення, а саме на: Р-24 Татарів - Кам’янець-Подільський нанесено розмітку на мосту через Дністер; М-30 Стрий – Ізварине заасфальтовано під’їзд до Рогатина; Н-09 Мукачево – Львів у Бурштині та на Р-20 Тязів – Старі Кути в Клубівцях ремонтуємо дорожнє покриття гарячим асфальтобетоном; Р-84 Бібрка – Бурштин у Бурштині – ліквідація аварійної ямковості пневмо-струменевим методом.

Також на дорогах державного значення Івано-Франківщини виконують й інші види робіт із експлуатаційного утримання. Йдеться про відновлення пошкодженого бар’єрного огородження; видалення поросль на кільцевих розв’язках; забезпечення водовідведення; відновлення та встановлення дорожніх знаків; проводення профілювання і благоустрою узбіч.

Як зазначають у Службі відновлення та розвитку інфраструктури в Івано-Франківській області, дорожні роботи проводять без перекриття автомобільного руху, тому закликають водіїв зважати на відповідні попереджувальні знаки.

«Закликаємо із розумінням ставитися до того, що за умов воєнного стану немає можливості виконувати капітальні та середні ремонти, а також повним обсягом ліквідовувати ямковість на дорогах територіального значення. Головне - захистити Україну, прогнати ворогів-загарбників за межі нашої держави, відбудувати і відновити об’єкти критичної інфраструктури, зруйновані війною, а тоді й завершимо відновлення придорожньої інфраструктури та всієї мережі доріг», - наголошує начальник Служби відновлення та розвитку інфраструктури в Івано-Франківській області Василь Буджак.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора