Сьогодні Гуцульщина провела в останню путь нашого Героя, відданого захисника України – ІВАНА ШАЙВАРОВСЬКОГО

Дата: 24.05.2023 16:56

Найбільше горе для батьків - ховати своїх найрідніших, ховати найкращих, ховати своїх дітей… Тих, до кого тепер можна буде звертатися тільки на фото та здіймаючи очі до неба...

У нашій пам’яті ІВАН ШАЙВАРОВСЬКИЙ назавжди закарбується світлою, усміхненою людиною з нестримною жагою до життя. Його ім’я уже викарбуване на скрижалях історії визвольної боротьби українського народу проти російського окупанта.

Попрощатися з ІВАНОМ, висловити свою повагу і шану Герою України та його рідним прийшли мешканці громади, друзі, побратими, представники влади. У щирій молитві присутні схилили голови перед мужнім та відданим сином своєї землі.

Не за будемо ніколи, яку ціну ми платимо за мирне небо! Пам’ятатимемо кожного, хто віддав своє життя, захищаючи Батьківщину!

Світла пам'ять і шана нашому Герою!

Чин похорону Героя ІВАНА відбудеться завтра, 25 травня, о 13:00 год в селі Красноїлля.