23 травня — День героїв України

Дата: 23.05.2023 12:58

День Героїв – це день пам’яті всіх українців, які присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України, свято величі духу українських вояків – борців за волю України.

У цей день ми згадуємо загиблих борців та вшановуємо живих героїв, особливі слова вдячності складаємо ветеранам національно-визвольних змагань, а також бійцям ООС/АТО – справжнім творцям сучасної держави- військовим, які сьогодні слугують взірцем Української Нації.

Низько схиляємо голови та вшановуємо пам'ять героїв Небесної Сотні та сучасної російсько-української війни.

Пам’ятаймо: лише той народ вартий власної держави, який береже пам'ять про своїх синів і дочок, що віддали життя за свободу України.

Тож нехай на нашій рідній землі, освяченій кров’ю Героїв, панують мир і злагода.

Зичу добра Вам і Вашим родинам, мионого неба, міцного здоров’я, щастя та благополуччя.

Слава Україні!

Героям Слава!