Вишиванка – це оберіг для наших Героїв-захисників! Щиро вітаю з Днем Вишиванки!

Дата: 18.05.2023 19:39

Вишиванка – це оберіг для наших Героїв-захисників!

Щиро вітаю з Днем Вишиванки!

Для українця вишиванка – це не просто народний одяг. Це національна святиня. Вона символізує зв’язок поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці. Вишиванка – це український національний символ, як герб, гімн та прапор. Вона допомагає зберігати глибоке коріння української нації та нашу давню ідентичність.

🧷Вишиванка – це також національний оберіг українців. Вишивану сорочку носили українські княжі лицарі, українські козаки, вояки Карпатської України, козаки УНР, бійці ЗУНР, герої УПА. У багатьох спогадах героїв тих часів розповідають, як вишиванка рятувала їх життя.

💙💛Сьогодні українська вишиванка рятує життя Героїв сьогодення. Під військовою формою та бронежилетом вона відвертає ворожі кулі та осколки. Це не високі слова, українські жінки та матері наших Героїв дійсно кладуть у військовий наплічник вишиту власними руками сорочку. Кладуть прадавній оберіг.

💙💛То ж вдягайте вишивану на свято та у будній день. Бережіть свою душу та тіло!

Нехай вишитий на полотні український ген рятує українських Героїв від ворожих куль.

🇺🇦Всім нам мирного неба після перемоги над рашистами!

З повагою,

Голова районної військової адміністрації