Попри війну, продовжуємо працювати і втілювати нові інноваційні проєкти

Дата: 18.05.2023 10:03

Відбулась робоча зустріч із Торговим радником Посольства Австрії в Україні Ґабріелє Газельсберґер

Мета візиту - розвиток та поглиблення економічних звʼязків України та Австрії. Про це на своїй сторінці у «Фейсбук» повідомив заступник голови обласної державної адміністрації Віталій Ільчишин.

«У рамках візиту з Ґабріелє Газельсберґер обговорили пріоритетні напрямки економічної співпраці, а також інвестиційні можливості для австрійського бізнесу в нашій області», – йдеться у повідомленні посадовця.

Керівники структурних підрозділів Івано-Франківської обласної державної адміністрації надали інформацію про потенціал нашої області у таких сферах як: деревообробна, відновлювальна енергетика, сфера поводження з твердими побутовими відходами та інше.

Своєю чергою Ґабріелє Газельсберґер наголосила на тому, що одним з основних завдань Посольства є донесення інформації до потенційних австрійських партнерів про те, попри війну, Україна продовжує працювати і готова до втілення нових інноваційних проєктів та ініціатив.