До уваги представники інститутів громадянського суспільства району: при Верховинській районній державній адміністрації створюється Координаційна рада з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності

Дата: 02.05.2023 12:52

При Верховинській районній державній адміністрації створюється Координаційна рада з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності, яка є постійно діючим консультативно-дорадчим органом, утвореним з метою створення умов для національно-патріотичного, військово-патріотичного виховання та громадянської освіти на відповідній території.

До складу координаційної ради запрошуються представники інститутів громадянського суспільства, громадських об’єднань ветеранів війни та місцевого медіа, закладів освіти, закладів сфери утвердження української національної та громадянської ідентичності, органів учнівського та студентського самоврядування, дитячих та молодіжних громадських об’єднань, експерти, діячі освіти, науки, культури, мистецтва, спорту, представники підприємств, установ, організацій, діяльність яких спрямована на утвердження української національної та громадянської ідентичності.

До складу координаційної ради може бути делеговано не більш як по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства. Пропозиції щодо членів Координаційної ради приймаються до 15.05.2023 року на електронну пошту vnpol_verhovyna@ukr.net