ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Вадим Созоник: Обласною військовою адміністрацією налагоджена співпраця із міжнародними партнерами задля підтримки прикарпатських закладів охорони здоров’я

Дата: 16.05.2023 10:36
Кількість переглядів: 28


 

Заступник голови обласної державної адміністрації Вадим Созоник та директор департаменту охорони здоров’я ОДА Ігор Дмитренко передали для КНП «Обласний кардіологічний центр Івано-Франківської обласної ради» сучасну побутову техніку, зокрема дві пральні машинки та холодильник. У цій лікарні медичну допомогу отримують як місцеві жителі, так і внутрішньо переміщені люди. Наразі вже надано медичні послуги для 255 переселенців та 402 людей із числа ВПО отримали консультаційну допомогу.

Вадим Созоник розповів, що обласною військовою адміністрацією налагоджена співпраця із міжнародними партнерами задля підтримки закладів охорони здоров’я Прикарпаття. Лікарні отримують необхідну допомогу задля якісного обслуговування прикарпатців та внутрішньо переміщених людей. Цю техніку передали наші міжнародні партнери.  Звісно, що саме цей заклад охорони здоров’я підтримуватиметься й надалі.

«Дякуємо усім благодійним організаціям та волонтерам за їх активну позицію, солідарність та допомогу у забезпеченні прикарпатських лікарень усім необхідним у нелегкий час війни. Ця робота приводиться системно і триватиме доти, поки в ній буде потреба. Дякуємо нашим міжнародним партнерам їм за солідарність та підтримку. Будь-яка підтримка закладів охорони здоров’я – це упевнений крок до наближення Перемоги», - наголосив посадовець.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора