П´ятьох Героїв з Верховинщини посмертно нагородили орденами «За мужність і відвагу»

Дата: 12.05.2023 16:09

Сьогодні,12 травня голова районної військової адміністрації Василь Бровчук спільно з заступником начальника штабу  з мобілізаційної роботи Василем Зеленчуком вручили  рідним загиблих Героїв пам´ятні медалі «За мужність і відвагу».

Керівництво 201 окремого  батальйону Верховинського ТрО  ЗСУ нагородили пам´ятною медаллю «За мужність і відвагу» п´ятьох Героїв посмертно, зокрема:

- старшого лейтенанта, капелана Михайла Гергелюка,

- старшого лейтенанта  Дмитра Шварговського,

- лейтенанта Анатолія Розвадовського,

- молодшого сержанта Миколу Данилюка,

- солдата Андрія Семенюка.

“Жодних слів не вистачить, аби заповнити пустоту від втрати наших захисників. Ці нагороди теж не повернуть загублене життя, однак вони слугуватимуть згадкою про їх подвиг, героїзм та відданість своїм ідеалам, своїй державі. Ми вічно будемо пам’ятати кожного, хто віддав своє життя в обороні за вільне та мирне майбутнє для наших дітей, які будуть нести згадку про своїх Героїв крізь віки,” – звертаючись до  сімей військовослужбовців сказав Василь Бровчук.

Зазначимо, що  у  даній зустрічі з сім´ями полеглих Героїв також взяли участь голови громад  та районної ради.

Рідні загиблих  військовослужбовців спілкуючись з представниками влади  у форматі круглого столу обговорили  актуальні проблемні питання.

Пам’ять про звитяжні подвиги наших мужніх воїнів-захисників, котрі полягли за вільну і незалежну Україну  житиме завжди у наших серцях.

Вічна  слава Героям України!

Вічний спокій на небесах.