Попри війну, в області ремонтують дороги

Дата: 10.05.2023 10:22

На дорозі Р-24 проводиться асфальтування моста у селі Верхній Вербіж. Про це повідомили на сторінці Служби відновлення та розвитку інфраструктури в Івано-Франківській області у соціальній мережі «Фейсбук».

«Триває ремонт мосту в селі Верхній Вербіж Коломийського району, через який проходить дорога державного значення Р-24 Татарів – Кам’янець – Подільський. Роботи проводимо за кошти з експлуатаційного утримання», – йдеться у дописі.

Зазначається, що наразі замінено захисний шар та гідроізоляцію, оновлено підходи до мосту, відремонтовано тротуар та влаштовано два шари асфальтобетону.

Невдовзі такі ж роботи виконають на правій частині мосту. Опісля нанесуть розмітку, оновлять перильне огородження та впорядкують підмостове русло.

Важливо, що під час воєнного стану капітальні видатки призупинені. Перевага в ремонтах надається маршрутам, які погоджені з Івано-Франківською обласною військовою адміністрацією. Насамперед це дороги міжнародного, національного і регіонального значення.