ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Світлана Онищук: В обласній дитячій клінічній лікарні відкрили оновлене відділення анестезіології та інтенсивної терапії

Дата: 09.05.2023 09:56
Кількість переглядів: 32

  

 

 

 Голова обласної державної адміністрації – начальниця обласної військової адміністрації Світлана Онищук взяла участь у відкритті відділення анестезіології та інтенсивної терапії у КНП "Івано-Франківська обласна дитяча клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради". Долучилися до заходу народна депутатка України Олена Вінтоняк, заступниця голови ОДА Людмила Сірко, депутати обласної ради та прикарпатські медики.

Світлана Онищук зауважила: "Найважливішим для нас є людське життя та здоров’я. Обласна військова адміністрація докладає максимум зусиль, щоби у наших лікарнях надавалися найякісніші медичні послуги. На Івано-Франківщину приїхало багато внутрішньо переміщених людей. Наша область приймає величезну кількість поранених воїнів, не тільки прикарпатських, але з цілої України. Нам необхідно забезпечувати також хорошу медичну допомогу для діток. Прикарпатські заклади охорони здоров'я є одними із найкращих та повинні мати усе задля надання якісної медичної допомоги, адже без хорошого медичного обладнання, якісної діагностики – це неможливо".

Очільниця області розповіла, що обласний бюджет спрямований на підтримку закладів охорони здоров’я. Задля облаштування цього відділення із обласного бюджету було виділено близько п’яти мільйонів гривень.

Важливо, що у цьому відділенні надається необхідна реанімаційна допомога дітям віком від 28 днів до 18 років. Це відділення було забезпечено найновішим реанімаційним, кисневим, електричним обладнанням та медикаментами. Також тут були проведені усі необхідні ремонтні роботи та розгорнуті сучасні реанімаційні ліжко-місця.

"Ми щоденно опрацьовуємо питання підтримки лікарень із міжнародними донорами. Щоденні зустрічі із нашими іноземними колегами – це постійна робота щодо необхідного оснащення прикарпатських лікарень. Наші гуманітарні партнери також виділили кошти на облаштування цього відділення. Робота оновленого відділення реанімації є важливою частиною єдиної системи організації медичної допомоги дітям в області", - наголосила Світлана Онищук.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора