08 травня 2023 року День жалоби на території Верховинського району

Дата: 08.05.2023 10:21

08 травня 2023 року День жалоби на території Верховинського району.

Відповідно до спільного розпорядження голови Верховинської районної державної адміністрації – начальника районної військової адміністрації та голови Верховинської районної ради оголошено 08 травня 2023 року Днем жалоби на території Верховинського району з метою вшанування пам’яті загиблого військовослужбовця під час виконання бойового завдання із захисту суверенітету, територіальної цілісності та незалежності України у війні росії проти України, уродженця села Криворівня Верховинського району Василя ПІТИЛЯКА.

На знак скорботи за загиблим забезпечити приспущення Державного Прапора України з чорною стрічкою на будівлях і спорудах органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій району незалежно від форм власності.

Обмежити проведення розважально-концертних заходів на території району, заборонити звучання розважальної музики у закладах торгівлі та громадського харчування.