Спільними зусиллями продовжуємо домогати заклам охорони здоров"я

Дата: 03.05.2023 10:20

Голова районної військової адміністрації Василь Бровчук відвідав дитячий і пологовий  відділ «КНП «Верховинська багатопрофільна лікарня» Верховинської селищної ради. Верховинської ЦРЛ і передав гуманітарну допомогу для потреб лікувального закладу.

До відділу передано предмети особистої гігієни, медичні засоби та дитяче харчування.

Відзначимо, що гуманітарну допомогу районна військова адміністрація отримала напередодні від Канадської Благодійної організації «Atlantic Ukrainian Association» та від ГО  «Європейська Асоціації платників податків»

Щира подяка міжнародній благодійній організаціям  за надану допомогу. В умовах війни підтримка як міжнародних так і внутрішніх донорів і волонтерів неоціненна.

Дякуємо за роботу.

Працюємо спільно задля однієї мети - Перемоги