В Устеріках відкрили меморіальну дошку загиблому Герою ДМИТРУ ШВАРГОВСЬКОМУ

Дата: 01.05.2023 18:54

Фото без описуФото без опису

1 травня у селі Устеріки Білоберізької територіальної громади Верховинського району відкрили меморіальну дошку загиблому старшому лейтенанту, заступнику начальника штабу ДМИТРУ ШВАРГОВСЬКОМУ, який загинув 1 травня 2022 виборюючи свободу та територіальну цілісність нашої держави.

Віддати шану Герою прийшла мама полеглого героя, сестра, родичі, представники влади, педагоги, друзі, однокласники, військовослужбовці, побратими, учнівська молодь та місцеві жителі.

Меморіальну дошку на честь загиблого Героя встановили на будівлі рідної гімназії в якому навчався Дмитро.

Настоятель храму Вознесіння Господнього, військовий капелан протоієрей Петро Данильчик освятив пам´ятний знак та провів поминальний молебень за спокій душі полеглого героя.

Зазначимо, що загиблий Герой посмертно нагороджений нагрудним знаком «Знак пошани» від Міністерства оборони України, нагрудним знаком «Обов’язок виконано з честю», пам'ятним нагрудним знаком «Захиснику вітчизни», медаллю «За жертовність і любов до України», медаллю «Захисникам вітчизни», нагрудним знаком «За вільну Україну –АТО», нагрудним знаком «Ветеран Війни» (Учаснику бойових дій), почесною відзнакою «За оборону Маріуполя»,  пам'ятним знаком «За воїнську доблесть» від Міністерства Оборони України.

На завершення заходу присутні поклали квіти та лампадки до меморіальної дошки, яка стала безсмертним символом пам’яті Героя.