ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Світлана Онищук побувала в одному з ліцеїв Коломиї, де поспілкувалася із обдарованою молоддю

Дата: 01.05.2023 09:45
Кількість переглядів: 34

 

Учора у рамках робочої поїздки на Коломийщину голова обласної державної адміністрації – начальник обласної військової адміністрації Світлана Онищук відвідала Коломийський ліцей № 9, який працює над реалізацією проєктно-цільової програми «Школа життєутвердження» та Стратегії розвитку опорного закладу, в яку входять десять проєктів. Це, зокрема, «Майстерня ініціатив», «Професійний старт», «Творчий потенціал», «Здорова дитина – здорова нація», «Єдиний інформаційний простір», «Майбутня еліта держави» та багато інших.

Окрім того, освітній процес у ліцеї спрямований на повну профілізацію. Вже зі шкільних парт ліцеїсти навчаються за фізико-математичними, хіміко-біологічними, інформаційно-технологічними та економіко-географічними напрямами. На переконання керівництва закладу та педагогів, це дає змогу формувати конкурентноспроможного випускника як особистість, інноватора та патріота.

Завітавши до навчального закладу, керівниця області поспілкувалася із ліцеїстами, ознайомилася з їхніми винаходами, дослідженнями у різних галузях науки, відзначила їхній високий рівень здібностей і креативність.

Слід зазначити, що ліцеїсти активно беруть участь у різноманітних конкурсах та олімпіадах і досить часто посідають призові місця. Лише у Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика заклад має 15 призерів, а у конкурсі імені Івана Франка - 125.

«Поспілкувавшись із такою креативною і талановитою молоддю, я вкотре переконалася, що за нашими дітьми – справді світле майбутнє, адже вже зі шкільних парт вони наполегливо працюють над впровадженням різних проєктів, здійснюють наукові дослідження, впевнено йдуть до своєї мети та мріють про нашу Перемогу, – розповіла очільниця Прикарпаття. – Переконана, що серед цих дітей є чимало майбутніх науковців та дослідників, котрі прославлятимуть нашу державу».

Обдарованим дітям Світлана Онищук вручила подяки за значні досягнення у навчанні.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора