Світлана Онищук: Маємо щоденно працювати, щоб наші військові мали всі необхідні речі

Дата: 28.04.2023 11:10

В облдержадміністрації відбулася передача 34 дронів та 50 старлінків на суми 4,5 та 1,5 млн грн відповідно.

"За кошти обласного бюджету було закуплено технічні засоби для однієї з бригад бійців із Прикарпаття. Ми активно моніторимо потреби, які з'являються у наших захисників, та всіляко сприяємо їхньому втіленню. Розуміємо, що можливо, це розхідний матеріал, але саме такі технічні засоби допомогають зберегти життя та знищувати ворожі цілі. Тож, маємо щоденно працювати, щоб наші військові мали всі необхідні речі", - зазначила голова обласної державної адміністрації - начальник обласної військової адміністрації Світлана Онищук.

Своєю чергою представники частини, яка отримує дрони та старлінки, висловили слова вдячності за потужну підтримку для їхніх військових.