Світлана Онищук: У 2023 році роботодавці Івано-Франківщини продовжують отримувати компенсацію від держави за працевлаштування переселенців

Дата: 26.04.2023 10:55

З  початку року 73 роботодавці отримали компенсацію за працевлаштування 122 внутрішньо переміщених людей на загальну суму 1,46 млн грн. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомила голова обласної державної адміністрації - начальник обласної військової адміністрації Світлана Онищук

«Хочу нагадати, що розмір компенсації становить 6700 грн щомісяця за кожну ВПО, за яку роботодавцем сплачується єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Загальна тривалість надання компенсації витрат не може перевищувати двох місяців з дня працевлаштування людини. У минулому році у нашій області було працевлаштовано 514 внутрішньо переміщених людей. За них три сотні роботодавців отримали компенсацію – 6,2 млн грн», – написала керівниця ОВА.