Підтримуємо вразливі верстви населення

Дата: 26.04.2023 10:35

📌Для потреб внутрішньо-переміщених осіб та осіб потребуючих опіки, сьогодні 25 квітня районною військовою адміністрацією передано до соціальних закладів району та окремих закладів старостинських округів, зокрема Буковецького старостинського округу та для територіального центру соціального обслуговування Верховинської селищної ради у с.Краснолля , де проживають внутрішньо переміщені особи.

📍 Благодійну допомогу надали у вигляді засобів індивідуального догляду та речей першої необхідності для осіб проживаючих у районі.

Дана допомога надійшла напередодні від благодійних організацій.

🤝Верховинська районна військова адміністрація висловлює щиру подяку за налагоджену співпрацю між меценатами і владою та за спільну можливість забезпечити перебування і проживання ВПО у районі максимум комфортним.

💙💛Щиро подяка за підтримку!

Разом наближаємо нашу перемогу!