Війна не завада великому коханню. У Верховині двоє військовослужбовців одружилися зі своїми обраницями

Дата: 25.04.2023 16:58

Сьогодні, 25 квітня, наші бійці, попри всі перепони, засвідчили свою любов перед Богом і людьми. У перерві між напруженою службою вони знайшли ці миттєвості радості, присягнули обраницям в коханні та вірності, обмінялися обручками та розпочали подружнє життя.

Привітати молодят із найважливішою подією у їх житті прийшов начальник районної військової адміністрації Василь Бровчук.

«Сьогодні в Україні триває війна. Народження нової сім’ї слугує символом відродження країни, впевненості у майбутньому та віри у перемогу добра над злом. Ви вирішили поєднати свої долі в час випробувань та боротьби. Це означає, що ваші почуття загартовані, як сталь, надійніші, ніж броня і щирі, як віра у перемогу України», — зазначив Василь Петрович.

Присутні побажали новоствореним сім'ям здоров'я, достатку, довгого і щасливого життя у вільній Україні під мирним небом.

Така подія — неспростовний доказ того, що ми переможемо, що зміцніємо і вийдемо з цих випробувань ще сильнішими.