ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Соціальні послуги з догляду: компенсаційні виплати з квітня призначаються і виплачуються територіальними громадами

Дата: 21.04.2023 11:19
Кількість переглядів: 59


Фото без опису

Починаючи з квітня 2023 року компенсація призначається і виплачується структурними підрозділами з питань соціального захисту населення виконавчих органів міських, селищних, сільських рад територіальних громад за місцем проживання/перебування осіб, яким надаються соціальні послуги з догляду на непрофесійній чи професійній основі. Про це повідомили в департаменті соціального захисту облдержадміністрації.

На сьогодні компенсація призначена структурними підрозділами з питань соціального захисту населення райдержадміністрацій, виконкомів міських рад по березень включно і виплачується фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі, виконавчими органами сільських, селищних, міських рад територіальних громад за місцем проживання/перебування особи, котрій надаються соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі.

Усі виплатні відомості за березень 2023 року структурні підрозділами з питань соціального захисту населення РДА сформували та передали територіальним громадам для проведення виплати. Зокрема, передано до територіальних громад понад 2 тисячі особових справ одержувачів компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора