Робоча зустріч у голови РВА
13 квітня голова районної військової адміністрації Василь Бровчук провів робочу зустріч з позаштатною радницею голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації на громадських засадах з питань забезпечення рівних прав і можливостей жінок й чоловіків, запобігання та протидії насильству за ознакою статі Оленою Гринів за участі першої заступниці голови РВА Світлани Уршеджук та в.о.керівника апарату РВА Галини Максим’юк.
У ході зустрічі загалом присутні обговорили питання щодо взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству за ознакою статі.
Також під час розгляду питань порядку денного окрема увага була приділена питанню щодо основних індикаторів виконання заходів у рамках стратегії зі створення безбар’єрного простору, де Олена Гринів наголосила на актуальності вирішення принципових питань безбар’єрності для вирішення яких потрібно залучення додаткового фінансового ресурсу.
Підбиваючи підсумки наради,Василь Петрович зазначив, що для того, щоб зробити безбар’єрність новою суспільною нормою, дуже важливо, аби якомога більше громадян України розуміли її основні принципи та цінності, які лежать в основі безбар’єрності.