ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Робоча зустріч у голови РВА

Дата: 14.04.2023 10:11
Кількість переглядів: 58


13 квітня голова районної військової адміністрації Василь Бровчук провів робочу зустріч з позаштатною радницею голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації на громадських засадах з питань забезпечення рівних прав і можливостей жінок й чоловіків, запобігання та протидії насильству за ознакою статі Оленою Гринів за участі першої заступниці голови РВА Світлани Уршеджук та в.о.керівника апарату РВА Галини Максим’юк.

✔️У ході зустрічі загалом присутні обговорили питання щодо взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству за ознакою статі.

✔️Також під час розгляду питань порядку денного окрема увага була приділена питанню щодо основних індикаторів виконання заходів у рамках стратегії зі створення безбар’єрного простору, де Олена Гринів наголосила на актуальності вирішення принципових питань безбар’єрності для вирішення яких потрібно залучення додаткового фінансового ресурсу.

🖋️Підбиваючи підсумки наради,Василь Петрович зазначив, що для того, щоб зробити безбар’єрність новою суспільною нормою, дуже важливо, аби якомога більше громадян України розуміли її основні принципи та цінності, які лежать в основі безбар’єрності.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора