ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Понад 9 тисяч осіб скористалися послугами обласної служби зайнятості з початку року

Дата: 12.04.2023 11:52
Кількість переглядів: 45

 


 

Усічні-березні 2023 року з усіма структурними підрозділами Івано-Франківського обласного центру зайнятості співпрацювало 1,6 тис. роботодавців, а в базі даних обласної служби зайнятості налічувалось 3,5 тис. вакансій.

Послугами служби зайнятості у першому кварталі цього року скористалися 9,1 тис.осіб, з них 7,8 тис. зареєстрованих безробітних. За сприяння служби зайнятості працевлаштовані 2,5 тис.осіб, зокрема 1,8 тис. зареєстрованих безробітних.

До громадських та інших робіт тимчасового характеру було залучено 46 осіб. Крім того, 68 осіб були залучені до суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану.

З метою забезпечення професійно-кваліфікаційного рівня шукачів роботи вимогам роботодавців, за сприяння служби зайнятості 753 безробітних проходили професійне навчання.

На 1 квітня 2023 року кількість зареєстрованих безробітних становила 3,9 тис.осіб.

Наголошуємо, офіційне працевлаштування з виплатою легальної заробітної плати має ряд беззаперечних переваг для найманих працівників та працедавців.

Якщо у вас виникають будь-які запитання, пов’язані з працевлаштуванням, звертайтесь до працівників служби зайнятості (адреса та контактні телефони за посиланням https://is.gd/u0nOYN).

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора