І в час війни агропромислова галузь повинна працювати та розвиватися

Дата: 11.04.2023 10:33

Фото без опису 10 квітня голова районної військової адміністрації Василь Бровчук зустрівся із представниками департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації зокрема, директоркою департаменту Аллою Хамчиш, заступником директора депертаменту Володимиром Сірко, заступником начальника управління-начальником відділу  Русланом Торганом та керівником відділення з розвитку гірських територій і координатором проєкту організації ООН (ФАО) Юрієм Івасюком.

Ключовими питаннями порядку даної зустрічі стало: налагодження співпраці та формування пропозицій до плану заходів обласної програми розвитку та підтримки агропромислового комплексу;

Аналіз та вивчення проблемних питань фермерських господарств району, які потребують допомоги, як  на регіональному так і на місцевому рівнях;

Можливості та напрацювання пропозицій щодо отримання грантів ГС “Асоціація Карпатських Ватагів”.

Окремим питанням посадовці розглянули реалізацію роздачі кормів для тварин у Івано-Франківській області, яку започаткувала продовольча та сільськогосподарська  організація ООН (ФАО), разом із виконавчим партнером Асоціацією сільських, селищних рад та об´єднаних громад України.

Зазначимо, що цими днями для громад  району (сімей ВПО та родин, які прихистили ВПО) завезли допомогу у вигляді наборів кормів для годівлі курчат-бройлерів та поросят.