ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

В обласній військовій адміністрації відбулося чергове засідання регіонального саб-кластеру з питань захисту дітей

Дата: 11.04.2023 10:28
Кількість переглядів: 21

 

 

Сьогодні під керівництвом заступниці голови обласної державної адміністрації Людмили Сірко, за участю фахівців структурних підрозділів ОВА, представників одинадцяти міжнародних благодійних фондів та громадських організацій відбулася зустріч регіонального саб-кластеру з захисту прав дітей в області.

На початку зустрічі Людмила Сірко подякувала учасникам саб-кластеру за допомогу дітям із числа внутрішньо переміщених, зауваживши, що за сприяння цих організацій створюються всі умови задля ефективної допомоги усім потребуючим у складний час війни.

«Обласна військова адміністрація співпрацює із міжнародними благодійними та громадськими організаціями задля надання необхідної допомоги дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування та дітям внутрішньо переміщених людей. Важливою є налагоджена робота щодо створення шелтерів для ВПО, дитячих та освітніх просторів, забезпечення школярів необхідним шкільним приладдям і проведення важливих тренінгових, соціальних занять. Забезпечується актуальна підготовка соціальних працівників та психологів задля проведення необхідної психосоціальної підтримки дітей різних вікових груп», - зазначила Людмила Сірко.

Також посадовиця розповіла, що найближчим часом на Івано-Франківщину приїжджатимуть сім’ї із Донецької області, яких забезпечуватимуть необхідною допомогою, завдяки налагодженій співпраці із благодійними організаціями.

Учасники зустрічі обговорювали низку важливих питань щодо облаштування безпечного простору для дітей у закладах освіти Прикарпаття, забезпечення шкіл, садочків потрібним обладнанням, проведення літньої оздоровчої кампанії у 2023 році, надання допомоги дитячим санаторним закладам, де проживають ВПО, закупівлю оздоровчих путівок, організації цікавих екскурсій для соціально незахищених діток.

Зауважувалося, що завдяки співпраці визначатимуться й подальші напрями роботи. За підтримки міжнародних організацій в області планують проводити заходи щодо допомоги прикарпатським діткам, діткам внутрішньо переміщених людей та військовослужбовців Збройних сил України, які захищають нашу країну від російських загарбників.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора