Важливість дотримання нових правил любительського і спортивного рибальства

Дата: 10.04.2023 13:56

Напередодні початку нерестового періоду переважної більшості риб Івано-Франківський рибоохоронний патруль нагадує про важливість дотримання нових правил любительського і спортивного рибальства, які затверджені наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України 19 вересня 2022 року № 700, та встановлених заборон.

Терміни нерестової весняно-літньої заборони на Прикарпатті:

в річці Дністер з усіма притоками та їх придатиковою системою з 1 квітня по 10 червня; у всіх інших річках та їх кореневих водах з 1 квітня по 20 травня; в придаткових водах з 1 квітня по 30 червня; на Бурштинському водосховищі з 1 квітня по 9 червня; на інших водосховищах з 1 квітня по 10 червня.

Для рибогосподарських водних об’єктів Івано-Франківської області діють норми правил любительського і спортивного рибальства, наведені в інформаційних таблицях.