Верховинці на колінах зустріли тіло загиблого Героя
Немає більшого горя, аніж рідним проводжати в останню путь найдорожчих, котрі віддали своє життя в бою з ворогом. Та немає більшої честі для воїна, як до останнього подиху стояти за свою країну. Саме таким був і наш земляк ІВАН МОРОЩУК, з яким прощалися сьогодні.
Надзвичайно добрий, чуйний, готовий допомогти іншим Іван болісно сприйняв початок війни. Він не міг залишатися осторонь, тому не вагаючись пішов у військо. Служив Іван в 3 аеромобільній роті 1 аеромобільного батальйону військової частини А 2120.
Іван понад усе любив життя та свою сім’ю разом з дружиною виховали трьох дітей.
Він пройшов крізь страшне чорне горнило війни, бачив смерть побратимів… А сьогодні ми схилили голови у скорботі, віддаючи останню шану нашому Герою…
40-річний ІВАН МОРОЩУК загинув 25 березня на Луганщині, але передав своїм дітям головний заповіт: понад усе любити рідну Україну.
Вічна пам’ять та слава Герою!
Поховають Героя завтра, 8 квітня, в селі Голови об 11 год.