Семінар «Основи роботи з проектами»

Дата: 04.04.2023 12:08

Представництво програми прикордонного співробітництва Interreg NEXT «Польща-Україна 2021-2027»  у Львові спільно з Івано-Франківською обласною військовою адміністрацією та Івано-Франківською міською радою організовує 12 квітня 2023 року в м. Івано-Франківську семінар «Основи роботи з проектами».

Мета заходу – підготовка до майбутнього конкурсу проектних заявок в рамках Програми, ознайомлення учасників з базовими поняттями та інструментами підготовки проектів.

Для участі у заході обов’язкова реєстрація. Просимо до 5 квітня 2023 року заповнити форму за  посиланням:

Кількість учасників семінару обмежена. Участь у семінарі з вказанням місця та часу проведення  буде підтверджена окремим листом на e-mail, вказаний у реєстраційній формі.