І знову нестерпний біль у серці від втрати найкращих наших захисників...

Дата: 04.04.2023 18:26

Верховинщина зустріла тіло загиблого нашого земляка Героя-воїна МИХАЙЛА МАРІЙЧУКА з села Віпче Верховинської громади.

Священнослужителі провели панахиду біля стели Героїв Небесної Сотні в селищі Верховина. Опісля в церкві Успіння Пресвятої Богородиці відбулося прощання з Героєм а священослужителі району відправили заупокійне богослужіння.

Неможливо передати весь біль та жаль від втрати ще одного Героя. МИХАЙЛА МАРІЙЧУКА, який  мужньо захищав від ворога територіальну цілісність нашої країни та понад усе бажав миру і найшвидшого повернення додому, до своїх рідних. Та доля розпорядилася по-іншому… МИХАЙЛО віддав власне життя за Батьківщину, за нас з вами.

Співчуття рідним, близьким, побратимам, всім, хто знав МИХАЙЛА. На жаль, йдуть найкращі.

Вічна пам’ять і слава нашому Герою. Назавжди у наших серцях.