Відбулося засідання колегії відділу культури

Дата: 31.03.2023 14:31

30 березня під керівництвом начальниці відділу культури селищної ради Оксани Коломийчук проведено засідання колегії відділу культури Верховинської селищної ради.

На засіданні колегії були присутні перша заступниця голови районної військової адміністрації Світлана Уршеджук, селищний голова Василь Мицканюк, голова районної ради Юрій Філипчук, заступниця селищного голови Оксана Чубатько, директорка дитячої школи мистецтв Марія Ілійчук, депутат селищної ради Ярослав Стефурак, сільські старости, керівники бібліотечних установ, будинків культури, працівники даної галузі, викладачі.

До порядку денного були включено питання: Про внесення змін членів колегії відділу культури селищної ради;

Про роботу структурних підрозділів відділу культури Верховинської селищної ради;

Затвердження плану роботи колегії відділу культури Верховинської селищної ради на 2 квартал 2023 року.

Під час засідання колегії присутні детально обговорили вищезазначені питання, дискутували, пропонували своє бачення цієї проблеми, проаналізували стан функціонування закладів культури громади в умовах воєнного стану.