Верховинці захищають Україну

Дата: 31.03.2023 10:35

Указом президента України за номером 148/2023. Про відзначення державними нагородами України.

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, орденом за мужність ІІІ ступеня нагороджено молодшого сержанта, нашого воїна, земляка Бровчука Дмитра Юрійовича.

13 березня Наказом за номером 516/2023 Головнокомандувача Збройних Сил України В.Залужного нагороджено почесним нагрудним знаком "Золотий хрест" молодшого сержанта Замореняка Олексія Івановича з с.Гринява,який вже більше року боронить Україну на Сході .

Високими нагородами президент України нагородив ще двох наших земляків, на жаль посмертно. Вічна Слава, Вічна Пам'ять Нашим Героям!!!

Указом президента України за номерами 25/2023 та141/2023 Про відзначення державними нагородами України.

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені

у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, орденом за мужність ІІІ ступення нагороджено ( на жаль посмертно) наших воїнів, солдата Зузяка Руслана Васильовича та сержанта Бощука Андрія Васильовича.

Слава Україні! Героям Слава!!!