Василь Бровчук: незмінним пріоритетним завданням влади є допомога нашим військовим

Дата: 30.03.2023 10:00

На численні запити з військових частин  щодо потреби у забезпеченні автомобільними шинами та всім необхідним до високопрохідної техніки

до  Верховинської  районної  військової адміністрації надійшла  гуманітара допомога від іноземного  благодійника Wernera Zorna з Німеччини.

Сьогодні, 29 березня отримано 20 автомобільних шин для ГАЗ 66, які поїдуть до наших захисників.

Керівництво районної військової адміністрації дякує всім хто допомагає, благодійним організаціям, міжнародним донорам і волонтерам  та  всім небайдужим хто долучається і працює спільно  задля однієї мети – перемоги над ворогом.

Ми продовжуємо допомагати і працюємо з турботою до наших військовослужбовців.

Слава Україні!

Слава Героям!

Ми продовжуємо допомагати і працюємо з турботою до наших військовослужбовців.

Слава Україні!

Слава Героям!