ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Прикарпатців закликають до онлайн-консультацій щодо Програми Interreg NEXT «Румунія-Україна 2021-2027»

Дата: 29.03.2023 11:40
Кількість переглядів: 96

 


Фото без опису

У рамках початку програми Interreg NEXT «Румунія-Україна 2021-2027» (далі – Програма) 14 лютого 2023 р. у м. Бухарест (Румунія) відбулося перше засідання Моніторингового комітету Програми, на якому було прийнято рішення про проведення першого конкурсу проектних пропозицій.

Загальний бюджет Програми складає 60 млн євро. Пріоритетами Програми є екологія, соціальний розвиток та управління кордонами. Перший конкурс проектних пропозицій розпочинається у червні 2023 року.

З метою забезпечення якісної та своєчасної подачі проектних пропозицій від України у рамках Програми Секретаріатом Кабінету Міністрів України, 4 квітня 2023 р. о 15 год. планується проведення онлайн-консультацій щодо презентації пріоритетів Програми і майбутніх конкурсів проектів.

Зацікавленими учасниками можуть бути державні органи, органи місцевого самоврядування, територіальні громади, громадські організації, наукові інститути, навчальні заклади, агенції регіонального розвитку, природні парки, інші неприбуткові організації, що знаходяться на прийнятній території Програми (Івано-Франківська, Закарпатська, Одеська та Чернівецька області).

Для реєстрації необхідно до 31 березня 2023 р. заповнити google-форму:

https://docs.google.com/forms/d/1CI4WGgzka2seTc_MaiNPDceyAk8pQYVjAJ6X7PSg9rc/edit. Посилання для зустрічі буде надіслано додаткового.

З текстом Програми можна ознайомитись тут: Документи (ro-ua.net)


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора