ВЕРХОВИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Івано-Франківська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Івано-Франківська ОВА долучилася до ініціатив Ради Безпеки ООН «Жінки, мир, безпека»

Дата: 29.03.2023 11:34
Кількість переглядів: 61

 

 

 Заступниця голови обласної державної адміністрації Людмила Сірко взяла участь у тематичній онлайн-нараді «Національний план дій на виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2025 року: локалізація на галузевому, регіональному та місцевому рівнях».

Захід організовано задля моніторингу стану локалізації Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» в умовах війни.

У ході наради учасники обговорили ситуацію щодо виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека», алгоритм дій з її виконання, нові виклики та завдання , які виникли з початку повномасштабного збройного вторгнення росії в Україну, основні проблемні питання щодо реалізації та схвалення оновленого Національного плану на обласних рівнях.

Важливо, що розпорядженням обласної військової адміністрації від 16.03.2023 № 93 внесено зміни до Плану заходів щодо виконання в області Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2025 року.

За результатами наради напрацьовано рекомендації щодо реалізації Національного плану дій.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора