ЗАСІДАННЯ РАЙОННОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ І НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ ВІДБУЛОСЯ У РАЙОННІЙ ВІЙСЬКОВІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата: 28.03.2023 10:57

Відповідно до плану роботи, сьогодні, 24 березня під керівництвом голови районної військової адміністрації, голови районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Василя Бровчука відбулося чергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

В роботі комісії взяли участь члени комісії, керівники служб цивільного захисту та відповідних установ району.

Під час засідання особливу увагу було приділено питанням щодо пожежної та техногенної безпеки на об’єктах житлового сектору в населених пунктах району,

- про стан готовності органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування до пропуску льодоходу, повені та паводків у 2023 році,

- про безпеку відпочиваючих на водних об'єктах району у 2023 році,

про організацію укриття населення в захисних спорудах цивільного захисту на території району.

Також комісією розглянуто наступні питання:

-про створення місцевих автоматизованих систем централізованого оповіщення на території Верховинського району,

-про заходи щодо запобігання та протидії масовим пожежам лісів і сільгоспугідь у літній період 2023 року.

Додатково було розглянуто питання:

-про стан матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій,

-про задоволення потреб населення у разі настання маловоддя.

За результатам обговорення вищезазначених питань були напрацьовані протокольні доручення та прийняті рішення із зазначенням відповідальних осіб та термінів їх виконання.