Відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 27.03.2023 18:25

27 березня 2023 року головою районної державної адміністрації Василем Бровчуком з метою врегулювання окремих питань щодо захисту дітей, проведено засідання Комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації.

Основною метою діяльності комісії є забезпечення соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дотримання прав та інтересів дітей, забезпечення права на сімейне виховання.

У засіданні взяли участь представники управлінь районної державної адміністрації та медичної сфери району.

Було розглянуто одне питання: про доцільність утворення прийомної сім’ї та передачу на виховання та спільне проживання дітей, позбавлених батьківського піклування.

Під час засідання було розглянуто всі наявні документи по заявленій справі згідно чинного законодавства. При прийнятті рішення члени комісії в першу чергу враховували інтереси дитини.

Служба у справах дітей районної