Сьогодні ми вшановуємо подвиг і силу нашої Служби безпеки України

Дата: 25.03.2023 16:01

Український народ прагнув мати таку Службу безпеки своєї держави, якою міг би пишатися, якій міг би бути щиро вдячним, і завдяки якій міг би відчувати впевненість, що Україна буде захищена від усіх загроз, хоч би якими вони були.

В умовах повномасштабної війни працівники СБУ перебувають в умовах постійного бою за Україну та безперервно працюють заради нашої безпеки. Захист національної державності, територіальної цілісності, конституційного ладу, боротьба з тероризмом в усіх проявах, спецоперації у звільненні наших територій від російських окупаційних військ - можна ще продовжувати писати про ваші стратегічні завдання, бої про багато з яких ми дізнаємося після нашої Перемоги. Ми вам всі вдячні за міцний безпековий фундамент для кожного з нас. Але ми маємо пам'ятати якою ціною нам даються ці героїчні сторінки в історії нашої держави.

Слава Україні!

Перемога за нами!

Голова районної військової адміністрації                               Василь БРОВЧУК