Людмила Сірко зустрілася із представниками швейцарської благодійної організації «Terre des hommes»

Дата: 24.03.2023 10:33

Заступниця голови обласної державної адміністрації Людмили Сірко зустрілася із представниками швейцарської благодійної організації «Terre des hommes». Захід відбувся за участю керівників та фахівців департаментів соціальної політики, охорони здоров’я, управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій, служби у справах дітей облдержадміністрації. Під час робочої зустрічі обговорили актуальні потреби внутрішньо переміщених людей та механізми надання їм необхідної допомоги.

Людмила Сірко подякувала благодійникам за ефективну співпрацю з обласною військовою адміністрацією щодо надання допомоги ВПО.

«Івано-Франківщина стала прихистком для внутрішньо переміщених осіб. Ми прийняли понад 148 тисяч переселенців, 42 тисячі – це дітки до 18 років. Щоденно ми вивчаємо потреби задля надання найнеобхіднішої допомоги переселенцям. Переконана, що ми повинні об’єднуватися у співпраці задля допомоги усім, хто в час війни росії проти України вимушено залишив свою оселю. Завдяки нашій подальшій ефективній спільній роботі ми створимо всі умови задля допомоги потребуючим», - зауважувала посадовиця.

Людмила Сірко та представники «Terre des hommes» обговорили питання продовження співпраці для підтримки ВПО.

Мовилося про створення цифрових просторів, оснащення комп’ютерних класів, інтерактивних кімнат, дитячих майданчиків для дітей внутрішньо переміщених людей. Йшлося й про подальшу роботу щодо підтримки дитячих садочків обладнанням та необхідними матеріалами задля облаштування безпечного простору для дітей, проведення навчальних тренінгів для вчителів, батьків, дітей, можливості надання допомоги дитячим санаторним закладам, шелтерам, де проживають ВПО, допомогу дітям учасників бойових дій, роботу мобільних бригад щодо підтримки ВПО, забезпечення необхідними продуктами харчування, засобами гігієни та проведення цьогорічної оздоровчої кампанії.

Представники швейцарської організації «Terre des hommes» висловили готовність продовжувати співпрацю із Івано-Франківщиною. Завдяки цій зустрічі будуть вивчені потреби щодо надання переселенцям допомоги та підтримки.

«Ми щоденно вивчаємо потреби щодо проживання ВПО, дітей переселенців на Прикарпатті та активно допомагаємо їм. Завдяки нашій співпраці із міжнародними партнерами ми створимо всі умови задля допомоги усім потребуючим у складний час війни», - наголошувала Людмила Сірко.